شرکت بلدرچین میبد

تاریخچه فعالیت شرکت بلدرچین میبد ، سال ۱۳۶۴
اولین تولید کننده بلدرچین به روش صنعتی و بهداشتی در ایران و خاورمیانه با استانداردهای بین المللی
زمانی که مرحوم دکتر رادی میبدی معاونت امور دام وزارت کشاورزی بودند( اوایل دهه 60) طرحهای جدیدی در زمینه پرورش نتریا Nutria ( استفاده از خز ) و خرگوش (استفاده از پوست و پشم )و بلدرچین ارائه نمودند.
در ابتدا همه امکانات برای پرورش خرگوش با نژاد آلمانی آماده شد ولی در آن زمان بعلت مریضی ورود گله خرگوش از کشور آلمان ممنوع شد . سپس قرار شد با راهنمایی و مشورت مرحوم آقای دکتر رادی اقدام به پرورش بلدرچین که در ایران صنعت جدید حساب میشد اقدام شود.در سالهای ۶۴ و ۶۵ آقای دکتر رادی با تعداد ۱۱ عدد تخم بلدرچین که دوستان از فرانسه بسفارش ایشان آورده بودند با یک دستگاه جوجه کشی بسیار کوچک و ابتدایی ( دکتر رادی در زمان دانشجویی ساخته بودند) در زیر زمین منزل شخصی کار را شروع کردند و ادامه کار در مزرعه فعلی شروع کردیم . بطوریکه الان شرکت دارای بیش از ۵۰۰۰ متر مربع سالنهای مختلف تخم گذار و پرورش ، ساختمان برای جوجه کشی مجهز به دستگاههای هچر و ستر مدل پیتر سایم Petersime امریکایی ، انبار دان و مواد اولیه ، کشتار گاه صنعتی ، سالن بسته بندی ، تونل انجماد و سردخانه نگهداری گوشت بلدرچین در کنار فضای سبز شامل باغ انار و انگور می باشد.
دو نوع نژاد اصلاح شده بلدرچین وجود دارد نژاد چینی ( با جثه بسیار کوچک ) و نژاد ژاپنی (به فرانسوی معروف است ) . تولیدات شرکت بلدرچین میبد از نوع نژاد فرانسوی می باشد. شرکت برای حفظ کیفیت و کمیت و سالم ماندن گله های تخم گذار کار های تحقیقاتی انجام می دهد. کلیه مراحل پرورش در این واحد بجهت حفظ کیفیت و کمیت بصورت روزانه در سیستم ثبت و گزارش گیری می شود و گزارشهای مربوطه ( درصد تولید جوجه – درصد تخمهای بی نطفه – درصد جنین مرده – مقدار مصرف دان در دوره های مختلف پرورش – در صد تلفات – وزن گله ها ی پرورشی موقع کشتار ) نسبت به دوره های مختلف در جهت بهره وری بهتر آنالیز می شود. شرکت بلدرچین میبد دان مصرفی ( ذرت ، سویا و غیره... ) خود را از مرغوبترین برندهای خارجی تهیه میکند و برای جلوگیری از هر گونه آلودگی ، دان را داخل سیلو های کاملا بهداشتی نگهداری می شود.
تولیدات گوشت این شرکت بر طبق آنالیزی که توسط آزمایشگاه معتبر بصورت مستمر انجام گرفته فاقد هرگونه آنتی بیوتیک و مواد افزودنی می باشد .
سیستم پرورش بلدرچین در این واحد بصورت زنجیره ای انجام میشود بطوریکه در طول یک هفته تخم ها داخل دستگاه جوجه کشی گذاشته و در روز معین تولید جوجه یک روزه داریم که بعد از طی زمان پرورش ، کشتار و بسته بندی انجام میشود و این سیکل تولید بطور مرتب در هر هفته تکرار می گردد.
شرکت بلدرچین میبد دارای سالن گله تخمگذار ، سالنهای پرورش بلدرچین گوشتی ، دستگاه جوجه کشی ، کشتارگاه صنعتی ، سالن بسته بندی و تونل انجماد گوشت ، سردخانه نگهداری گوشت و انبار مواد اولیه و سیلوها ( نگهداری دان مصرفی ) می باشد. دان مصرفی بصورت خام وارد و گوشت منجمد و تخم بسته بندی شده بوسیسله کامیون سردخانه دار جهت فروش عرضه می شود.

+ نمایندگی ها
تنوع محصولات
نیرو سالن
+ تولید ماهانه (تن)

جوایز دریافت شده

با سالها تجربه در زمینه کسب و کار، شرکت ما شما را به عهده دارد
منبع برای بالاترین کیفیت و خدمات محوطه سازی.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6